red vožnje i autobuske karte - Teroplan DOO
Kontaktirajte nas: +381 011 7614 715

Autobuska linija za Nikšić

VRBAS-NOVI SAD-BEOGRAD-NIKŠIĆ
vreme polaska stanice/stajališta vreme povratka
18:00 Vrbas AS 7:00
19:00 Novi Sad AS 6:00
20:30 Beograd AS 5:50
22:40 Čačak-Leonardo pumpa 3:45
23:10 Požega-Mol pumpa 3:00
23:55 Užice kod nadvožnjaka 2:30
0:30 Zlatibor- NIS pumpa 0:10
0:35 Nova Varoš-kod stadiona 0:30
2:00 Prijepolje 23:50
2:30 Granica 22:45
3:00 Pljevlja-pumpa INA/EKO 22:30
4:10 Žabljak 21:30
4:40 Šavnik 21:00
6:00 Nikšić AS 20:00

DETALJI:

deca do 4 godine gratis bez prava na sediste
deca od 4 do 10 godina 50% popusta
prtljag se naplacuje 100 din.ili 1 euro po komadu
STUDENTI 20%POPUST UZ OVEREN INDEX

Polasci svaki drugi dan sa BAS -a peron 15