Kontaktirajte nas: +381 011 7614 715

Autobuske karte za Herceg-Novi

Herceg Novi je grad koji je smešten na samom ulazu u Boku Kotorsku, koja predstavlja jedan od 28 zvanično najlepših zaliva sveta. Ovaj predivan grad je osnovan pre 600 godina, a o tim davnim vremenima svedoče tvrdjave iz turskog, venecijanskog, španskog i austrijskog perioda. Herceg Novi je danas grad cveća, prava staklena bašta na otvorenom, moderni mediteranski grad sa velikim brojem tradicionalnih i kulturnih sadržaja tokom cele sezone.

Transprodukt – bus prevoz d.o.o. vam nudi ugodan i brz prevoz do ovog šarmantnog grada.

CENE KARATA: jedan smer povratna
Beograd-Podgorica 1,250 3,840
Beograd-Cetinje 1,350 4,000
Beograd-Budva 1,500 4,000
Beograd-Tivat 1,600 4,400
Beograd-Kotor 1,600 4,400
Beograd H.Novi 1,650 4,400

Beograd – Herceg Novi red vožnje

vreme odlaska stanice vreme povratka
19:00 BEOGRAD 05:20
20:00 Lazarevac 04:20
21:00 G.Milanovac 03:00
21:30 Čačak 02:20
22:00 Požega 01:20
22:30 Užice 01:00
00:30 Nova Varoš 23:40
01:00 Prijepolje 23:00
01:40 Gostun(SRB) 22:10
01:50 Dobrakovo(MNE) 22:00
02:10 Bijelo Polje 21:30
02:40 Mojkovac 21:10
03:00 Kolasin 20:30/20:40
05:00 Podgorica 18:30/19:00
06:10 Cetinje 17:50
06:45 Budva 16:55/17:00
07:00 Tivat 16:20
07:15 Kotor 15:50
08:00 Herceg Novi 15:00